Anasayfa / Fiziksel Engelliler

Fiziksel Engelliler

Taşınabilir Rampa

Taşınabilir engelli rampaları, kot farkı bulunan yerlerde, sabit rampa yapılamaması gibi durumlarda, fiziksel engellilerin, yaşlıların, hamilelerin, hareket kısıtlığı çeken kişilerin rahat erişimini sağlamaktadır. Taşınabilir yapısı sayesinde ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir ve depolanabilmektedir.

Çağrı Butonu

Fiziksel engellilerin bina girişleri, tuvaletler ve yardıma ihtiyaç duyabilecekleri benzeri mekanlarda bina görevlisini uyarmasını sağlayan sistemlerdir.

Havuz Asansörü

Fiziksel engellilerin, yaşlıların, hamilelerin, fazla kilo sorunu olanların, hareket kısıtlığı çekenlerin otel, kaplıca ve benzeri tesislerde havuza ve denize rahat bir şekilde girip çıkmalarını sağlayan asansör sistemleridir.

Kayar Merdiven Platform ve Sandalyeleri

Fiziksel engellilerin, hareket kısıtlığı olan kişilerin merdivenlerden yukarı çıkmalarını ve aşağı inmelerini sağlayan sabit sistemlerdir.

Portatif Merdiven Tırmanıcısı

Asansör veya rampalar ile çözüm üretilemeyen merdivenlerde (dar ve döner merdivenler ya da yer kısıtlamasından dolayı rampa kullanılamayan alanlar) fiziksel engellinin, bir kişi yardımıyla merdivenleri çıkmasına yardımcı olan depolanması kolay portatif ve katlanabilir sistemlerdir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Şarj İstasyonu

Fiziksel engellilerin kullandıkları akülü tekerlekli sandalyelerin, şarjının bitmesi veya azalması halinde iç ve dış mekanlarda kolay ve rahat bir şekilde şarj edilebilmesini sağlayan üniteleridir.