Anasayfa / REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

ADANA ERDEM TOK HASTANESİ

İşitme engelli bireyler için Erdem Tok Hastanesi’nde portatif banko tipi indüksiyon döngü sistemi ve sabit banko tipi indüksiyon döngü sistemi kurulumu gerçekleştirilmiştir. Adana’da yer alan hastanenin danışma bankosuna yerleştirilen sistemler sayesinde, işitme cihazı ve koklear implant (cochlear implant) kullanıcıları, sağlık hizmetlerinden daha rahat faydalanabilmektedir.

REFERANSI İNCELE

ADANA PARK AVM

Adana Park AVM’de engelli bireylerin alışveriş esnasında hiçbir engelle karşılaşmadan ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için geniş çaplı bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Çalışma kapsamında ortopedik engellilerin ve görme engellilerin karşılaşabilecekleri sorunlar göz önüne alınmış, gerekli düzenlemeler sağlanmıştır.

REFERANSI İNCELE

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na gelen işitme cihazı ve koklear implant (cochlear implant) kullanıcıları için portatif banko tipi indüksiyon döngü sistemi, sabit banko tipi indüksiyon döngü sistemi, asansör tipi indüksiyon döngü sistemi ve salon tipi indüksiyon döngü sistemi kurulumu gerçekleştirilerek daha iyi hizmet vermek için çalışmalar tamamlamıştır.

REFERANSI İNCELE

AK PARTİ GENEL MERKEZ BİNASI

Ak Parti Genel Merkez Binasında işitme engelli vatandaşlarımızın karşılaşabilecekleri sorunlar göz önüne alınmış, sabit banko tipi indüksiyon döngü sistemi ve salon tipi indüksiyon döngü sistemi kurulumu gerçekleştirilip gerekli düzenlemeler sağlanmıştır.

REFERANSI İNCELE

ALANYA AÇIKHAVA AMFİ TİYATRO

İşitme engelli bireyler için Alanya Açıkhava Amfi Tiyatro’sunda salon tipi indüksiyon döngü sistemi ve konferans salonu tipi indüksiyon döngü sistemi kurulumu gerçekleştirilmiştir. Alanya’da yer alan açıkhava amfi tiyatrosuna yerleştirilen sistemler sayesinde, işitme engelli seyirciler hiçbir sorun yaşamadan, keyifli bir şekilde etkinliklere katılım göstermeye başlamışlardır.

REFERANSI İNCELE

ANTALYA 5M MİGROS AVM

Antalya 5M Migros Avm’de görme engelli bireylerimiz için rahatlık sağlaması adına sesli yönlendirme sistemi, solar sesli yönlendirme sistemi, braille ve latin alfabeli kabartma harita, braille ve latin alfabeli kat bilgilendirmesi, braille ve latin alfabeli küpeşte yönlendirmesi, iç mekan hissedilebilir yüzey, dış mekan hissedilebilir yüzey, cam bandı, braille ve latin alfabeli kapı isimliği, braille ve latin alfabeli asansör kullanma talimatı, kaydırmaz bant ve acil kaçış sesli yönlendirme sistemi uygulanmıştır.

REFERANSI İNCELE

ANTALYA EXPO

Antalya Expo’da işitme engelli bireyler için salon tipi indüksiyon döngü sistemi ve konferans salonu tipi indüksiyon döngü sistemi uygulamasını hayata geçirilmiştir.

REFERANSI İNCELE

ANTALYA HAVALİMANI

Antalya Havalimanı’nda işitme engelli yolcuların sıkıntı çekmemesi adına portatif banko tipi indüksiyon döngü sistemi ve sabit banko tipi indüksiyon döngü sistemi uygulamaları hayata geçirilmiştir.

REFERANSI İNCELE

ARMONİ PARK AVM

Armoni Park AVM görme engelli müşterilerine alışveriş esnasında rahatlık sağlamak adına sesli yönlendirme hizmeti, solar sesli yönlendirme sistemi, braille ve latin alfabeli kabartma harita, braille ve latin alfabeli kat bilgilendirmesi, braille ve latin alfabeli küpeşte yönlendirmesi, iç mekan hissedilebilir yüzey ve dış mekan hissedilebilir yüzey hizmetlerini hayata geçirmiştir.

REFERANSI İNCELE